Categories: Uncategorized

Yenimahalle Arçelik Servisi

Yenimahalle Arçelik Servisi

Evinizin temel ihtiyaçları olan beyaz eşya, elektronik ürünler, kombi, klima gibi tüm cihazlarınızın servis hizmetleri çok önemlidir. Bizde Yenimahalle Arçelik servisi olarak bu cihazların tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Satın aldığınız cihazların montaj, kurulum ve işletmeye alma gibi işlemlerini başarı ile yapıyoruz. Her türlü bakım taleplerinizi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Olası her türlü arıza durumu için gerekli donanıma sahibiz.

Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınız hizmetleri sizlere sunuyor olacağız.

Firmamız Yenimahalle Arçelik servisi hizmetlerinde lider ve öncü bir konumdadır. Her zaman ve her yerde sizlerin yanında oluyoruz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz ve her türlü taleplerinizi karşılayabilecek bir durumdayız. Kullandığımız tüm parçalar orjinal ve garantili olmaktadır.

Yaptığımız işçilik hizmetlerinin tamamı servis garantisi altında olmaktadır. Olası veya tekrarlayan tüm arızalarınızı servisimiz ücretsiz bir şekilde yapmakta ve sorunlarınızı gidermektedir.

Alanında çok deneyimli teknik elemanlarımız bulunmaktadır. Saha elemanlarımızın tamamı güler yüzlü ve sizlere yardımcı olacak şekildedirler.

Sizlere ve çevrenize saygı duyan bir servis firmasıyız. Bu kapsamda sizlerin memnuniyetini sağlamak adına birinci hedefimiz kalite ve iyi hizmet anlayışı olmaktadır.

Her türlü talebinizi karşılayan Yenimahalle Arçelik servisi firmamız çok uygun servis ücretleriyle hizmet vermektedir.

Hem parça, hem de işçilik hizmetlerimiz çok uygun fiyatlarla ve avantajlı ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır. Detaylar ve ayrıntılar için bizi arayabilirsiniz.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago