Categories: Uncategorized

Yaşamkent Arçelik Servisi

Yaşamkent Arçelik Servisi

Yaşamkent Arçelik Servisi bölgenin en eski servislerindendir.

Klima, kombi, beyaz eşya, şofben ve televizyon gibi eşyalarınızı en çabuk yoldan, kaliteli ve ekonomik tamir ederek siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmeye çalışmaktayız.

Uzun yıllara dayanan geçmişimizle ve yapmış olduğumuz mükemmel tamiratlarla Yaşamkent bölgesinin en çok aranan ve tercih edilen firması olmayı başardık.

Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için her zaman ön planda olmuştur ve bu amaçla işlerimizi prensipli olarak çalışmaya odakladık.

Önceliği hep sizlere vererek sorunlarınızın beklemeden çözülmesini sağladık.Atölye personelimiz de sahada çalışan personellerimiz de ellerinden gelenin en iyisini yapma gayretindedir.

Bakım onarım ve montaj hizmetlerimizle yılın hemen hemen her günü servis vererek en ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olabilmeyi başardık.

Yaşamkent ,Ümitköy, Çayyolu gibi civar semtlerin yanı sıra çevre ilçe ve mahalleler de ekip göndermekteyiz. Servisimizden yararlanmak için lütfen randevu alınız.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago