Yararlı Bilgiler

ARÇELİK – YARARLI BİLGİLER

Beyaz eşya alınırken en çok kullanılan markalardan birisi olan arçelik markası sayesinde artık beyaz eşyalar çok çabuk bir şekilde bozulmamaktadır. Her türlü beyaz eşyanın bulunduğu Arçelik firması sayesinde alınan kombi, buzdolabı, çamaşır makinası gibi eşyalarda alınan önlemler sonucu artık beyaz eşyaların kullanım ömrü artmıştır.

Beyaz eşya alan kişiler Arçelik markasını tercih ettikleri için bu marka hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. Arçelik, müşterisine yüzde yüz eşya alımlarında garanti veren, her türlü arıza, hasar gibi durumlarda para iadesi veya ücretsiz bakımı yapan servisinin olması sayesinde artık Arçelik’ten alınan beyaz eşyalar garanti kapsamında korunmaktadır.

Beyaz eşyaları alan kişiler eşyaların kullanım ömrünü artırmak için kullanım kılavuzunu okumalı ve servisin söylemiş olduğu kurallara uymalıdır. Eşya alımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise Arçelik eşyalarının hangi durumlarda garanti kapsamına girdiği ve alınan eşyaların garanti süresinin kaç yıl olduğu hususudur.

Arçelik’ten satın alınan beyaz eşyaları Arçelik servisi müşterinin evine hızlı ve ücretsiz bir şekilde serviste bulunmakta ve eşyaları kurulumunu kolay bir şekilde yaptığı için marka müşterisine karşı olan güvenini artırmıştır.