Ümitköy Arçelik Servisi

Ümitköy Arçelik Servisi
Ümitköy Arçelik Servisi

Ümitköy Arçelik Servisi beyaz eşya ve klima tamiratlarınızın bakımı ve onarımının yanı sıra kombilerinize de servis hizmeti vermektedir.

Ümitköy Arçelik Kombi Servisi

Ümitköy Arçelik Kombi Servisi ekibimiz kombinizin kurulum, bakım, tamir, onarımını yapmaktadır.

Arçelik kombiler kalitesi ile son yıllarda tüketiciler tarafından oldukca fazla rağbet görmekte ve dikkat çekmektedir.

Fakat cihaz kullanımında dikkat etmemiz gereken önemli hususlar vardır. Sorun yaşamadan ve tam kapasite ile uzun yıllar hizmet vermesini istediğimiz ürünlerimizin içinden çıkan kullanım kitapcıklarını dikkatlice okuyarak orada yazan maddeleri eksiksiz olarak yerine getirmeliyiz.

Cihaz ve bizler için hayati önem taşıyan bu işlemin göz ardı edilmemesi gerekir. Son yıllarda sektörde üretim yapan bir çok kombi markası olduğunu görmekteyiz.

Fakat bilinçli tüketiciler her zaman olduğu gibi kalitesi bilinen , tanınmış , servis ağı geniş , yedek parça stoğu kusursuz olan markaları seçmektedirler.

Bu ürünlerin başında Arçelik gelmektedir. Ümitköy Arçelik servisi olarak kombi ve diğer Arçelik markalı cihazlarınızın bakım, onarım ve tamirat işlemleri için kurulmuş kaliteli bir firmadır.

Çağrı merkezimize kayıt yaptırarak sizler de engin tecrübelerimizden faydalanabilir ve arızalarınızı gidermemiz konusunda yardımlarımızı isteyebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir