Categories: Uncategorized

Ümitköy Arçelik Servisi

Ümitköy Arçelik Servisi

Ümitköy Arçelik Servisi beyaz eşya ve klima tamiratlarınızın bakımı ve onarımının yanı sıra kombilerinize de servis hizmeti vermektedir.

Ümitköy Arçelik Kombi Servisi

Ümitköy Arçelik Kombi Servisi ekibimiz kombinizin kurulum, bakım, tamir, onarımını yapmaktadır.

Arçelik kombiler kalitesi ile son yıllarda tüketiciler tarafından oldukca fazla rağbet görmekte ve dikkat çekmektedir.

Fakat cihaz kullanımında dikkat etmemiz gereken önemli hususlar vardır. Sorun yaşamadan ve tam kapasite ile uzun yıllar hizmet vermesini istediğimiz ürünlerimizin içinden çıkan kullanım kitapcıklarını dikkatlice okuyarak orada yazan maddeleri eksiksiz olarak yerine getirmeliyiz.

Cihaz ve bizler için hayati önem taşıyan bu işlemin göz ardı edilmemesi gerekir. Son yıllarda sektörde üretim yapan bir çok kombi markası olduğunu görmekteyiz.

Fakat bilinçli tüketiciler her zaman olduğu gibi kalitesi bilinen , tanınmış , servis ağı geniş , yedek parça stoğu kusursuz olan markaları seçmektedirler.

Bu ürünlerin başında Arçelik gelmektedir. Ümitköy Arçelik servisi olarak kombi ve diğer Arçelik markalı cihazlarınızın bakım, onarım ve tamirat işlemleri için kurulmuş kaliteli bir firmadır.

Çağrı merkezimize kayıt yaptırarak sizler de engin tecrübelerimizden faydalanabilir ve arızalarınızı gidermemiz konusunda yardımlarımızı isteyebilirsiniz.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago