Categories: Uncategorized

Ufuktepe Arçelik Servisi

Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon gibi elektronik eşyalarınızın da her türlü sorununu çözmek için mesai veriyor.

Arçelik yılların markası olması sebebi ile ve tamamen yerli yapım cihazlar ürettiğinden dolayı kullanıcıların en fazla tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Satış adetleri de bunun doğruluğunu kanıtlamaktadır. Arçelik ürünü kullanılmayan ev sanırım yoktur.

Ufuktepe Arçelik Kombi Servisi

Son dönemlerde kombi üretimi konusuna da eğilen Arçelik, bu alanda da kalitesini ortaya koymuştur. Türkiyenin en yaygın servis ağına sahip olması sebebi ile de arızalarınızı en çabuk ve ekonomik çözdürme şansına sahipsiniz. Servis işlemleri Ankara Arçelik Servisi‘nin garantisi dahilindedir.

Kombi modelleri evlerimizin ve iş yerlerimizin kullanım durumuna , metrekaresine ve çephesine göre seçilmelidir.Düşük kapasiteli bir cihaz yüksek metrekereli kullanım alanına sahip bir yere pek etki etmez.

Aynı şekilde kilo kalorisi yüksek olan bir ürün de küçük metrajlı eve fazla gelecektir. Bunun en doğru yolu satış danışmanlarından teknik bilgi almak ve gerekirsek keşif yaptırmaktır.

Ufuktepe Arçelik Servisi uzman ve donanımlı ekipleri ile ihtiyacınız olan her an hizmet vermek için hazır beklemektedir.Lütfen irtibat kurarak randevu kaydı oluşturunuz.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Türközü Arçelik Servisi

  Türközü Arçelik Servisi kombi ve şofbenlerinize de üstün nitelikli servis hizmeti vermektedir. Türközü Arçelik…

5 sene ago