Ufuktepe Arçelik Servisi

 

33Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon gibi elektronik eşyalarınızın da her türlü sorununu çözmek için mesai veriyor.

Arçelik yılların markası olması sebebi ile ve tamamen yerli yapım cihazlar ürettiğinden dolayı kullanıcıların en fazla tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Satış adetleri de bunun doğruluğunu kanıtlamaktadır. Arçelik ürünü kullanılmayan ev sanırım yoktur.

Ufuktepe Arçelik Kombi Servisi

Son dönemlerde kombi üretimi konusuna da eğilen Arçelik, bu alanda da kalitesini ortaya koymuştur. Türkiyenin en yaygın servis ağına sahip olması sebebi ile de arızalarınızı en çabuk ve ekonomik çözdürme şansına sahipsiniz.

Kombi modelleri evlerimizin ve iş yerlerimizin kullanım durumuna , metrekaresine ve çephesine göre seçilmelidir.Düşük kapasiteli bir cihaz yüksek metrekereli kullanım alanına sahip bir yere pek etki etmez.

Aynı şekilde kilo kalorisi yüksek olan bir ürün de küçük metrajlı eve fazla gelecektir. Bunun en doğru yolu satış danışmanlarından teknik bilgi almak ve gerekirsek keşif yaptırmaktır.

Ufuktepe Arçelik Servisi uzman ve donanımlı ekipleri ile ihtiyacınız olan her an hizmet vermek için hazır beklemektedir.Lütfen irtibat kurarak randevu kaydı oluşturunuz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir