Categories: Uncategorized

Türközü Arçelik Servisi

Türközü Arçelik Servisi kombi ve şofbenlerinize de üstün nitelikli servis hizmeti vermektedir.

Türközü Arçelik Kombi Servisi

Kombi üretimi ve servisine geç katılan Arçelik, bu aradaki açığı satış rakamlarındaki başarısı ile kapatmayı becermiştir.

Eski tip bacalı kombi üretiminin durdurulması ve kullanımının yasaklanması ile markamızın üretim yaptığı yüksek teknolojili cihazlar oldukca fazla rağbet görmektedir.Bacalı sistem sağlık açısından da büyük risk yaratmaktaydı.

Bulunduğumuz ortamdaki oksijeni kullanarak yanma işlemini sağladığından zamanla oksijen yetersizliğinden baş ağrısı ve halsizlik gibi sıkıntılar doğmaktaydı.

Sık sık havalandırma yapıldığı taktirde de ortan ısı kaybına ugradığı için tekrar ısıtmaya çalışıldığında da gereksiz gaz sarfiyatı oluşmakta ve bu da maddi kayıp yaşamamız anlamına gelmekteydi.

Baca çürümesi ile yaşanan zehirlenmeler de cabasıydı. Ama hermetik kombiler üstün emniyet tertibatı ve yeni teknoloji ile üretilmesi sebebi ile güven duyarak kullanabileceğiniz cihazlardır.Satış mağazalarımız her türlü değişimleriniz için sizleri beklemektedir. Ankara Arçelik Servisi farkı ve güvencesiyle Türközü şubesi olarak hizmetinizdeyiz.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago