Categories: Uncategorized

Sincan Arçelik Servisi

Sincan Arçelik Servisi

Sincan Arçelik Servisi, Sincan’da Arçelik ürünlerinin teknik desteğini vermektedir.

Ankara gibi büyük bir şehirde hizmet vermekte olan sayısız servis bulunmaktadır.

Bu servisler eşyaların sahiplerinin almış oldukları ürünlerin uzun yıllar kullanılması ve harcanan paraların boşa gitmemeleri adına vermiş oldukları hizmetlerin kaliteleri önemlidir.

Sincan Arçelik Servisi yapmış oldukları iş konusunda kendilerini geliştirerek hep daha iyi hizmetler sunmak ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına özenle çalışmalarına devam etmektedirler.

Servis bünyesinde bulunan donanımlı servis aracı içerinde gerekli olabilecek her türlü malzemeler bulunmakta olup, bu malzemeler sayesinde servislerin süreleri de kısalmaktadır.

Arızalanan eşyalar için gerekli olan yedek parçalar hemen temin edilmekte olup orijinal ve garantili olan bu parçalar eşyaların ömürlerini uzatmaktadırlar.

Sincan Arçelik servisi deneyimli elemanları eşyaların kullanıcılarını ürün bakımları konusunda bilgilendirmekte olup, montajlarını gerçekleştirmiş oldukları eşyaların bakım periyodlarını kendilerini takip etmekte ve zamanı geldiğinde kullanıcıları bilgilendirmektedirler.

Servis tarafından yalnızca teknik servis hizmeti sunulmamakta olup, bunun yanı sıra kafalara takılan her türlü sorunlar karşısında kesin çözüm sunacak olan cevaplar vererek eşyaların kullanıcılarını bilgilendirmektedirler.

Gece, hafta sonu ve resmi tatil fark etmeksizin hizmet sunmaya devam etmekte olan Sincan Arçelik Servisi gelen telefonlara hemen dönüş yapmakta olup, verilen adreslere en yakın gezici aracı verilen adreslere hemen yönlendirmektedirler.

Ev sahiplerine hiçbir şekilde zaman kaybettirmemekte olan ekip, eşyalara yerinde servis hizmeti sunmakta ve çok nadir durumlarda eşyaları servise götürmektedirler.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago