Categories: Uncategorized

Öveçler Arçelik Servisi

Öveçler Arçelik Servisi

Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden asla ödün vermeyen, kaliteli bir işletmedir.

Arçelik markası taşıyan tüm cihazlarınızı yerinde onarıyor, sorununuza en kalıcı ve akılcı çözümleri ekonomik fiyatlarımızla birleştirerek sunuyoruz.

Kombi, klima, şofben, televizyon ve diğer tüm Arçelik markalı cihazlarınız için gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. Ankara Arçelik Servisi Öveçler şubesi hizmetinizdedir. Tamirat yaptıracağınız servisimiz kullandığı yedek parçalara tam 1 yıl garanti vererek sizleri ve cihazınızı güvence altına almaktadır.

Bir ürünü satın almadan önce ihtiyacınızı ne derece karşılıyor, isteklerinize ne derece yanıt veriyor diye araştırmalısınız.

Doğru cihaz tercihi sizlerin uzun yıllar huzur içinde kullanım yapmanızı sağlar.

Bir de ilk çalıştırmadan önce tüm fonksiyonlarını öğrenmek için kullanım kılavuzlarını dikkatlice okumalı ve orada yazan talimatlara harfiyen riayet etmelisiniz.Bir başka önem arz eden madde de montaj işlemidir.

En doğru montajı yaptırarak en yüksek verimi alacağınızı unutmayınız.Son olarak da yetkili servis ile temasa geçerek resmi evraklarınızı onaylatıp garantinizin başlatılmasını sağlamalısınız.

Böylelikle süreç içinde oluşabilecek arızalara hiç bir ücret ödemeden müdahalede bulunulmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaç anında bizlere hemen ulaşıp sorunlarınızı çözümlememizi sağlamak için lütfen telefon numaralarımızı kayıt ediniz.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago

Türközü Arçelik Servisi

  Türközü Arçelik Servisi kombi ve şofbenlerinize de üstün nitelikli servis hizmeti vermektedir. Türközü Arçelik…

5 sene ago