Öveçler Arçelik Servisi

 

Öveçler Arçelik Bölge Servisi
Öveçler Arçelik Servisi

Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden asla ödün vermeyen, kaliteli bir işletmedir.

Arçelik markası taşıyan tüm cihazlarınızı yerinde onarıyor, sorununuza en kalıcı ve akılcı çözümleri ekonomik fiyatlarımızla birleştirerek sunuyoruz.

Kombi, klima, şofben, televizyon ve diğer tüm Arçelik markalı cihazlarınız için gönül rahatlığı ile baş vurabilirsiniz. Tamirat yaptıracağınız servisimiz kullandığı yedek parçalara tam 1 yıl garanti vererek sizleri ve cihazınızı güvence altına almaktadır.

Bir ürünü satın almadan önce ihtiyacınızı ne derece karşılıyor, isteklerinize ne derece yanıt veriyor diye araştırmalısınız.

Doğru cihaz tercihi sizlerin uzun yıllar huzur içinde kullanım yapmanızı sağlar.

Bir de ilk çalıştırmadan önce tüm fonksiyonlarını öğrenmek için kullanım kılavuzlarını dikkatlice okumalı ve orada yazan talimatlara harfiyen riayet etmelisiniz.Bir başka önem arz eden madde de montaj işlemidir.

En doğru montajı yaptırarak en yüksek verimi alacağınızı unutmayınız.Son olarak da yetkili servis ile temasa geçerek resmi evraklarınızı onaylatıp garantinizin başlatılmasını sağlamalısınız.

Böylelikle süreç içinde oluşabilecek arızalara hiç bir ücret ödemeden müdahalede bulunulmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaç anında bizlere hemen ulaşıp sorunlarınızı çözümlememizi sağlamak için lütfen telefon numaralarımızı kayıt ediniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir