Categories: Uncategorized

Ostim Arçelik Servisi

Ostim Arçelik Servisi

Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima şofben ve kombi gibi dayanıklı tüketim mallarınızın bakımı, onarımı ve tamiri için hizmet veren işletmemiz yaklaşık 25 yıldır ve her ihtiyaç anınızda sizlere destek olabilmeyi başarmıştır.

Ostim Arçelik Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Yaz ayları öncesi klima, kış aylarına girmeden de kombi ve şofben bakımlarımızı yaptırmak oldukca önem arz eder. Malesef tüketiciler arıza açmadan servis çağırmazlar. Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet gösteren Ostim Arçelik Servisi şubemizi 7/24 aramaktan çekinmeyiniz.

Bu oldukça yanlış bir davranıştır.Cihazın kullanım kılavuzlarında da yazdığı gibi her yıl mutlaka bir kere bakımlarının yapılması şarttır.

Bu uygulama ürünün ömrünü uzatacağı gibi sizin de can sıkıcı durum yaşamanıza ve hatta gereksiz yere arıza ücreti ödemenize engel olur. Bakımı yapılan klima ve kombilerin de minimum enerji sarfiyatında bulunacağını unutmayınız.

Bu da dolayısı ile bütcenize rahatlama getirecek ve tassarruflu bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Bakımsız klimalar da çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Temizlik ve ilaçlama uygulaması ile bu olumsuzluğun da önüne kolaylıkla geçilebilir. Firmamız randevu usulü ile çalışmaktadır. Lütfen iletişime geçiniz..

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago

Türközü Arçelik Servisi

  Türközü Arçelik Servisi kombi ve şofbenlerinize de üstün nitelikli servis hizmeti vermektedir. Türközü Arçelik…

5 sene ago