Ostim Arçelik Servisi

 

Ostim Arçelik Bölge Servisi
Ostim Arçelik Servisi

Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima şofben ve kombi gibi dayanıklı tüketim mallarınızın bakımı, onarımı ve tamiri için hizmet veren işletmemiz yaklaşık 25 yıldır ve her ihtiyaç anınızda sizlere destek olabilmeyi başarmıştır.

Ostim Arçelik Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Yaz ayları öncesi klima, kış aylarına girmeden de kombi ve şofben bakımlarımızı yaptırmak oldukca önem arz eder. Malesef tüketiciler arıza açmadan servis çağırmazlar.

Bu oldukça yanlış bir davranıştır.Cihazın kullanım kılavuzlarında da yazdığı gibi her yıl mutlaka bir kere bakımlarının yapılması şarttır.

Bu uygulama ürünün ömrünü uzatacağı gibi sizin de can sıkıcı durum yaşamanıza ve hatta gereksiz yere arıza ücreti ödemenize engel olur. Bakımı yapılan klima ve kombilerin de minimum enerji sarfiyatında bulunacağını unutmayınız.

Bu da dolayısı ile bütcenize rahatlama getirecek ve tassarruflu bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Bakımsız klimalar da çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Temizlik ve ilaçlama uygulaması ile bu olumsuzluğun da önüne kolaylıkla geçilebilir. Firmamız randevu usulü ile çalışmaktadır. Lütfen iletişime geçiniz..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir