Categories: Uncategorized

Mamak Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi, Mamak bölge servisi olarak kombi, klima, beyaz eşya ve televizyon servis, bakım, onarım hizmetleriyle yanınızda.Geniş hizmet ağı, gezici servis ekipleri ve çağrı merkezleri ile 7/24 kesintisiz servis hizmeti sunar.

TSE belgeli olarak çalışan Mamak Arçelik servisi, tüm Arçelik beyaz eşyalarınıza, garantili ve hızlı çözüm üretir. Verdikleri işçilik ve yedek parçalara garanti vererek, memnuniyetinizi iki kat daha çoğaltıyor.

Eğitimli, çevik ve prensipli kişilerle yoluna devam eden Mamak Arçelik servisi, tüm personelini yıllık eğitime tabi tutar.  Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli bilgilerini yenileyerek, her yıl yeni çıkan model beyaz eşyalara yabancı kalmaz.

Deneyimli personelin pratikliği ve bilgileri sayesinde, beyaz eşyanız aynı arızayı tekrarlamaz. Tüm beyaz eşya sorunlarınız için teknik servisi arayabilir ve soru, sorun, hatta görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Güvenli ve sınırsız servis hizmeti çok yakınınızda olacaktır.

Günlük iş bitirme konusunda çok iyi olan ekip, arıza konusunda detaylı olarak sizden bilgi alır ve yanınıza tam donanımlı gelir. Müşteri memnuniyetini önemseyen Mamak Arçelik servisi ücretsiz servis imkânı sağlıyor. Beyaz eşya kullanımı konusunda size detaylı kullanma bilgileri verir. Beyaz eşya sorunlarınızda başvurmanız gereken en doğru adrestir.

Hız, tecrübe, zamanlama, anlayış, özveri ve teknolojik imkânları bir araya toplayarak,  %100 kaliteli, hızlı ve garantili hizmet verirler.

Beyaz eşyalarınızın arızalarının tekrarlamasını istemiyorsanız bir telefonla sorunu kökünden çözebilirsiniz. Kısa sürede kesin çözümlerle mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Uygun fiyat seçenekleri ile size büyük bir kolaylık sağlayan firma, tüm Arçelik marka cihazlarınız için, uygun servis imkânlarından faydalanmanız istiyor.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago