Konutkent Arçelik Servisi

 

Konutkent Arçelik Bölge Servisi
Konutkent Arçelik Servisi

Konutkent Arçelik Servisi yapmış olduğu güvenilir çalışmaları ile tanınan , ekonomik servis hizmetleri veren , bölgenin en çok tanınan ve rağbet gören servisidir.

Kombi ve klima bakımlarınız önemlidir. Bu konuda özel ekip barındıran Arçelik , tüm bakım işlemlerinizi 12 ay garantili yapmaktadır.

Konutkent Arçelik Kombi Servisi

Temizliği yapılmış , genel ayarları gözden geçirilmiş , filitreleri temizlenmiş ve petekleri kontrol edilmiş kombi sisteminiz en verimli şekilde çalışacaktır. Aynı şekilde klimanızın da bakım ve temizliği yapıldığı taktirde yüksek verimle çalışıp düşük enerji sarfiyatında bulunacağı kesindir.

Konutkent Arçelik Şofben Servisi

Şofbenlerinizin bakımını da ihmal etmemenizi şiddetle öneririz. Kombilere oranla emniyet sistemi daha düşük sevide olan şofbenler ihmal edilmemesi gereken cihazlardır.

Konutkent Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Konutkent Arçelik Servisi beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımları konusunda da yardımcı olmaktadır.Buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi gibi ürünlerinizin tamir işlemlerini profesyonel kadromuzla en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.Randevu talepleriniz için servisimizi arayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir