Categories: Uncategorized

Konutkent Arçelik Servisi

Konutkent Arçelik Servisi

Konutkent Arçelik Servisi yapmış olduğu güvenilir çalışmaları ile tanınan , ekonomik servis hizmetleri veren , bölgenin en çok tanınan ve rağbet gören servisidir.

Kombi ve klima bakımlarınız önemlidir. Bu konuda özel ekip barındıran Arçelik , tüm bakım işlemlerinizi 12 ay garantili yapmaktadır.

Konutkent Arçelik Kombi Servisi

Temizliği yapılmış , genel ayarları gözden geçirilmiş , filitreleri temizlenmiş ve petekleri kontrol edilmiş kombi sisteminiz en verimli şekilde çalışacaktır. Aynı şekilde klimanızın da bakım ve temizliği yapıldığı taktirde yüksek verimle çalışıp düşük enerji sarfiyatında bulunacağı kesindir.

Konutkent Arçelik Şofben Servisi

Şofbenlerinizin bakımını da ihmal etmemenizi şiddetle öneririz. Kombilere oranla emniyet sistemi daha düşük sevide olan şofbenler ihmal edilmemesi gereken cihazlardır.

Konutkent Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Konutkent Arçelik Servisi beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımları konusunda da yardımcı olmaktadır.Buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi gibi ürünlerinizin tamir işlemlerini profesyonel kadromuzla en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.Randevu talepleriniz için servisimizi arayınız.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago