Categories: Uncategorized

Kızılay Arçelik Servisi

Kızılay Arçelik Servisi

Kızılay Arçelik Servisi, Kızılay Bölge Servisi olarak profesyonel tamir, bakım, onarım hizmeti sunmaktadır.

Arçelik markasının tüm ürünlerinde hizmet sunmakta olan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Kızılay Arçelik servisine 7/24 ulaşarak arızanızla ilgili yardım talep edebilirsiniz.

Müşteri temsilci ile görüşebilir yâda telesekretere bırakacağınız sonrasında en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılarak arıza kaydınız oluşturulur. Teknik servis ekibi en kısa sürede adresinize ulaşım sağlar.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın yanında klima ve kombi servis hizmetleri de verilmektedir. Teknik servis ekibinin mobil araçlarında arızalara müdahale edebilecek yedek parçalar bulunmakta ve arızaların büyük bir kısmı cihazın bulunduğu yerde onarılmaktadır.

Daha büyük çaptaki arızalar için ürününüz servis atölyesine götürülmekte onarım sonrası gerekli testler yapıldıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.

Tecrübeli teknik personelleri ile Kızılay Arçelik servisi cihazınızın onarımı yapmakta işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir. Beyaz eşyalarınız uzun ömürlü kullanım için üretilmiş olsalar da yüksek voltaj veya kullanıcı hatalarından dolayı arıza çıkarabilir. Bu durumda teknik servis ile irtibata geçerek sorununuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Arıza ve montaj işlemleri uygun fiyatlar ile yapılmakta, işlem sonrası servis fişiniz takdim edilmektedir. Tam donanımlı araçlar ve tecrübeli servis personelleri ile Kızılay Arçelik servisi Ankara Kızılay ve çevre semtlere hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekte sizi gereksiz masraflardan kurtarmaktadır. Servis fişini saklayıp bir sorun durumunda üzerindeki numaralardan ulaşım sağlayabilirsiniz.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago