Categories: Uncategorized

Karapürçek Arçelik Servisi

Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon gibi cihazlarınızın bakımının yanına kombi tamirini de kattı.

Konusunda deneyim kazanmış ve tüm sınavlardan başarı ile geçip usta olmaya hak kazanan personellerimizle çalışarak arızalarınıza kesin ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. Yapılan her işlem Arçelik Ankara Servisi‘nin 1 yıllık servis garantisi dahilindedir.

Kombi kullanımlarında tüketicilerimiz tarafından doğru bilinen yanlişlar vardır. Bunların başında ortamdan ayrılırken kombinin tamamen kapatılması gelmektedir.İşe giderken veya kısa süreli ayrılmalarda kapatacağımız kombi bize tasarruf yerine israf getirir.

Cünkü birden bire soğuyacak olan ortamı ısıtmak için cihaz aşırı gaz tüketecektir bu da bize gereksiz gaz israfı yaşatarak ek maliyet getirecektir. En uygun olan işlem cihazı minimum ayarda tutarak hiç kapatmamaktır.

Böylelikle belirli bir ısı seviyesinde kalacak olan oda , tekrar ısıtılmak istendiğinde cok kısa sürede istenilen değere ulaşacaktır.

Oda termostatı kullanmak da başka bir tasarruf yoludur. Bunun için satış mağazalarımız yardımcı olmaktadır. Lütfen iletişim kurunuz..

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago

Türközü Arçelik Servisi

  Türközü Arçelik Servisi kombi ve şofbenlerinize de üstün nitelikli servis hizmeti vermektedir. Türközü Arçelik…

5 sene ago