Karapürçek Arçelik Servisi

 

33Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon gibi cihazlarınızın bakımının yanına kombi tamirini de kattı.

Konusunda deneyim kazanmış ve tüm sınavlardan başarı ile geçip usta olmaya hak kazanan personellerimizle çalışarak arızalarınıza kesin ve kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Kombi kullanımlarında tüketicilerimiz tarafından doğru bilinen yanlişlar vardır. Bunların başında ortamdan ayrılırken kombinin tamamen kapatılması gelmektedir.İşe giderken veya kısa süreli ayrılmalarda kapatacağımız kombi bize tasarruf yerine israf getirir.

Cünkü birden bire soğuyacak olan ortamı ısıtmak için cihaz aşırı gaz tüketecektir bu da bize gereksiz gaz israfı yaşatarak ek maliyet getirecektir. En uygun olan işlem cihazı minimum ayarda tutarak hiç kapatmamaktır.

Böylelikle belirli bir ısı seviyesinde kalacak olan oda , tekrar ısıtılmak istendiğinde cok kısa sürede istenilen değere ulaşacaktır.

Oda termostatı kullanmak da başka bir tasarruf yoludur. Bunun için satış mağazalarımız yardımcı olmaktadır. Lütfen iletişim kurunuz..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir