İncek Arçelik Servisi

44İncek Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınız için değil klima , şofben ve televizyon hatta kombilerinizin tamiri için de güven duyabileceğiniz bir servistir.

Her türlü arızanıza en kısa süre içinde müdahale amacı içinde olan ekiplerimiz sizlerden gelen taleplere ellerinden gelen en kısa zaman diliminde yanıt vermektedir.

Kombi bakımı kış öncesi yapılması gereken önem arz eden bir işlemdir. Soğuk aylarda evinizde veya iş yerinizde sıcacık bir ortam yakalamak için temizlik işlemi şarttır.

Genel ayarlar ve tüm cihaz kontrolünü kapsayan bu işlem cihazınızı ekonomik ve güven içinde kullanmanızı sağlar.

Çağrı merkezimizden alacağınız randevuya istinaden arzu ettiğiniz gün ve saatte kapınızda hazır bekleyecek olan ekibimiz bakım işleminiz için derhal müdahalede bulunacaktır.

Bu arada diğer şikayetleriniz için de sizi dinleyerek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışmasını yürütecektir.

En ince detaya kadar temizlenen cihzınızın genel ayarları da yapılıp çalışma performansı kontrol edildikten sonra kullanımınıza sunulması ile birlikte ekiplerimiz işini tamamlayacak ve yanınızdan ayrılacaktır.

Küçük rakamlara mal olan bu işlemi yılda en az 1 defa yaptırmanızı önermekteyiz. Servis merkezlerimiz sizlerden gelecek talepleri değerlendirmek için hazır beklemektedir….

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir