Categories: Uncategorized

İncek Arçelik Servisi

İncek Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınız için değil klima , şofben ve televizyon hatta kombilerinizin tamiri için de güven duyabileceğiniz bir servistir.

Her türlü arızanıza en kısa süre içinde müdahale amacı içinde olan ekiplerimiz sizlerden gelen taleplere ellerinden gelen en kısa zaman diliminde yanıt vermektedir.

Kombi bakımı kış öncesi yapılması gereken önem arz eden bir işlemdir. Soğuk aylarda evinizde veya iş yerinizde sıcacık bir ortam yakalamak için temizlik işlemi şarttır.

Genel ayarlar ve tüm cihaz kontrolünü kapsayan bu işlem cihazınızı ekonomik ve güven içinde kullanmanızı sağlar.

Çağrı merkezimizden alacağınız randevuya istinaden arzu ettiğiniz gün ve saatte kapınızda hazır bekleyecek olan ekibimiz bakım işleminiz için derhal müdahalede bulunacaktır.

Bu arada diğer şikayetleriniz için de sizi dinleyerek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışmasını yürütecektir.

En ince detaya kadar temizlenen cihzınızın genel ayarları da yapılıp çalışma performansı kontrol edildikten sonra kullanımınıza sunulması ile birlikte ekiplerimiz işini tamamlayacak ve yanınızdan ayrılacaktır.

Küçük rakamlara mal olan bu işlemi yılda en az 1 defa yaptırmanızı önermekteyiz. Servis merkezlerimiz sizlerden gelecek talepleri değerlendirmek için hazır beklemektedir….

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago