Gölbaşı Arçelik Servisi

Mayıs 17, 2016 0 Yazar: admin
Arçelik Servis Gölbaşı

Gölbaşı Arçelik Servisi

Gölbaşı Arçelik Servisi Gölbaşı İlçe Servisi olarak Arçelik ürünlerinin servis işlerini yapmaktadır.

Arçelik marka çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klima gibi beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini yapan Gölbaşı Arçelik Servisi, alanında eğitim almış büyük bir kadrodan oluşur.

Teknolojinin verdiği tüm imkân ve bilgileri kullanan firma, işçilik ve yedek parça garantisi veriyor. Sizin için zamanın ne kadar çok önemli olduğunu bilen firma, bekleme sorunlarını da gezici servis ekipleri kurarak, ortadan kaldırıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi ilke edinen Gölbaşı Arçelik Servisi tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınızla ilgili arızalarda kesin çözümü garanti ediyor.

Hızlı ve profesyonel hizmet veren ekip, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanır.

Aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde tamir işlemi yapılır. Yılların verdiği tecrübe ve teknolojinin güzelliklerini bir arada toplayarak kaliteli ve kesin sonuçlu hizmetler sunulur.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vererek, her an servis hizmeti almanıza olanak sağlıyor. Arçelik marka beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı ve montaj işlemlerini güvenli, hızlı ve kaliteli olarak yaptırmak istiyorsanız tercihiniz, Gölbaşı Arçelik Servisi olmalıdır.

Güne hasarlı bir beyaz eşya ile başlamış olsanız bile, uzman kadro sayesinde, kesin çözümle sonlandıracaksınız.

Arçelik beyaz eşyalarınızın güvenliği, sizinde memnuniyetiniz, kesinlikle garantilidir.

Tüm kolaylıklar bir telefon kadar yakında ve elinizin altında. Arıyorsunuz, tam donanımlı olarak gelip, aynı gün içinde, arızayı bir daha tekrarlanmamak üzere tamir ediyorlar.