Categories: Uncategorized

Gölbaşı Arçelik Servisi

Gölbaşı Arçelik Servisi

Gölbaşı Arçelik Servisi Gölbaşı İlçe Servisi olarak Arçelik ürünlerinin servis işlerini yapmaktadır.

Arçelik marka çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klima gibi beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini yapan Gölbaşı Arçelik Servisi, alanında eğitim almış büyük bir kadrodan oluşur.

Teknolojinin verdiği tüm imkân ve bilgileri kullanan firma, işçilik ve yedek parça garantisi veriyor. Sizin için zamanın ne kadar çok önemli olduğunu bilen firma, bekleme sorunlarını da gezici servis ekipleri kurarak, ortadan kaldırıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi ilke edinen Gölbaşı Arçelik Servisi tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınızla ilgili arızalarda kesin çözümü garanti ediyor.

Hızlı ve profesyonel hizmet veren ekip, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanır.

Aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde tamir işlemi yapılır. Yılların verdiği tecrübe ve teknolojinin güzelliklerini bir arada toplayarak kaliteli ve kesin sonuçlu hizmetler sunulur.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vererek, her an servis hizmeti almanıza olanak sağlıyor. Arçelik marka beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı ve montaj işlemlerini güvenli, hızlı ve kaliteli olarak yaptırmak istiyorsanız tercihiniz, Gölbaşı Arçelik Servisi olmalıdır.

Güne hasarlı bir beyaz eşya ile başlamış olsanız bile, uzman kadro sayesinde, kesin çözümle sonlandıracaksınız.

Arçelik beyaz eşyalarınızın güvenliği, sizinde memnuniyetiniz, kesinlikle garantilidir.

Tüm kolaylıklar bir telefon kadar yakında ve elinizin altında. Arıyorsunuz, tam donanımlı olarak gelip, aynı gün içinde, arızayı bir daha tekrarlanmamak üzere tamir ediyorlar.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago