Categories: Uncategorized

Eryaman Arçelik Servisi

Eryaman Arçelik Servisi

Eryaman Arçelik Servisi, Eryaman’nın tüm mahallelerinde hizmetinizde.

Eryaman Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Eryaman Arçelik Beyaz Eşya Servisi hem sabit hem mobil ekiplerle anında yanınızda.

Beyaz eşyalarımız özel kullanım gerektirmektedir.

Dikkatli kullanılmayan eşyalar ne yazık ki sıkıntılar çıkaracak olup, buda bütçelerimizin olumsuz etkilenmesine neden olacaktır.

Maddi sıkıntıların yanı sıra zaman olarak ta bizlere sıkıntı yaşatacak olan beyaz eşyalarımızın günlük yaşam içerindeki yerleri büyük olduğu için kısa süre de olsa kullanılmaması demek birçok işlerin bizlere kalması demektir.

Eryaman Arçelik Servisi çamaşır ve bulaşıkların elde yıkanmaması, buzdolaplarında tüm yiyeceklerimizin muhafaza edilmesi, kombi ve klimalar, birçok küçük elektronik eşyaların düzenli çalışarak bizlere hizmet etmeleri adına uzun mesaili çalışmaktadırlar.

Arızalanmış olan beyaz eşyaların farklı nedenleri olup, onarımlar sırasında da kimi kez yedek parçalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Eryaman Arçelik Servisi de bu parçaları kısa sürelerde temin ederek garanti kapsamı içerinde eşyalara monte etmektedir. Orijinal olan tüm yedek parçalar sorunları kesin olarak çözmesi beklense de kimi zamanlarda sıkıntılar tekrarlayabilmektedir.

Bu tip parçalardan kaynaklı sorunlarda ekstra ücretler alınmadan sorunlar garanti kapsamında kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

Büyük araştırmalar yaparak ve bu konuda tecrübeli kişilere danışılarak alınması gereken beyaz eşyaların marka ve modelleri önemli olduğu kadar üretmiş olduğu ürünlerinin arkasında durmayan markalardan eşyaların alınması ne yazık ki kullanıcıları üzmektedir.

Eryaman Arçelik Servisi ihtiyacınız olan ürünlerin seçimlerinde montaj, bakım ve onarımlara kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunmakta olup, hızlı ve güvenilir hizmetleri sayesinde her geçen gün müşteri potansiyellerini genişletmektedirler.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago