Emek Arçelik Servisi

Arçelik Servis Emek
Emek Arçelik Servisi

Emek Arçelik Servisi 7/24 telefonun ucunda hizmete hazır bekleyen servistir, tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınızın tamir bakım onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini sunuyor.

Bir Yıl Servis Garantisi

Kaliteli ve hızlı çalışan Emek Arçelik servisi değiştirilen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti verir. Kesintisiz hizmet, kesin çözüm, hız ve kalite, hepside garantili. Sadece işçiliğin ve değiştirilen parçaların ücretleri alınır. Servis hizmeti ücretsizdir.

Her yıl yenilenen teknolojiyi takip ederek, yeni sistem Arçelik beyaz eşyalar konusunda eğitim alarak, daha deneyimli ve yeni bilgilerle yanınıza gelirler. Müşteri memnuniyetini önemseyen Emek Arçelik servisi tamir, montaj ve onarım işlemlerini hızlı ve dikkatli gerçekleştirir. Hizmet sonu kontroller mutlaka yapılır. Arızaların tekrarlamaması için dikkatli ve titiz çalışırlar.

Haklarınız ve menfaatleriniz firma için önemlidir ve mağdur olmamanız için uygun fiyatlar sunulur.

Emek Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Emek Arçelik Beyaz Eşya Servisi ile beyaz eşyalarınızın tamiri ve güvenliği emin ellerde.

Uzman teknik servis ekipleri hem beyaz eşyalarınızın, hemde sizin güvenliğinizi sağlar.

Saygılı ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekip, pratik bilgilerin yanında, arıza ve sebepleri hakkında da sizi bilgilendirir.

Zaman yarışcıları da diyebileceğimiz ekip çalışanları, taleplere daha hızlı yetişebilmek ve gün içerisinde birçok kişinin sıkıntısını giderebilmek için, gezici servis ekipleri kurdular. Bu sayede daha çabuk yanınızda oluyorlar ve sizde çok beklemek ve randevularınızı ertelemek zorunda kalmıyorsunuz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir