Demetevler Arçelik Servisi

Arçelik Servis Demetevler
Demetevler Arçelik Servisi

Demetevler Arçelik Servisi Dünya markası, tasarım harikası Arçelik ürünlerini aldıktan sonra her türlü servis hizmetlerini kaliteli seçkin bir biçimde  sunmaktadır.

Uzman teknik profesyonel ekibe sahip olan servisimiz, hizmetlerini sunarken kendinden emin çalışma sistemiyle etkili hizmet sunar.

Yaygın servis ağına sahip olan Arçelik marka, ürünlerinde olduğu kadar servislerine de kaliteyi taşımıştır.

Demetevler Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Demetevler Arçelik Beyaz Eşya Servisi, bölge servisi altında beyaz eşyalar konusunda özel eğitimli, tecrübeli bir ekiptir.

Tek kapılı, çift kapılı, no forst, tezgâh seviyesi ve gardırop buzdolapları, yatay ve dikey derin dondurucular, kurutmalı ve normal çamaşır makinesi, kuzine, set üstü fırın,  mikrodalga, set üstü ocak, aspiratör, televizyon, bilgisayar gibi ürünler bulunur.

Bunların yanında cep telefon, yazar kasa, klima, kombi, sistem klima, ütü, mutfak aletler birçok ürününüzün arızlarını, bakımlarını, kurulumlarını, montajlarını, takma,  sökme işlerini ve orijinal yedek parçalarında Demetevler Arçelik servisi kaliteli hizmet sunar.

Her sene düzenli bakımları yapılması gereken cihazlarınızın bakımlarını servisimiz takip eder,  gelmeden önce sizinle irtibata geçer ve sizin takip etmenize gerek kalmadan sınırsız hizmet anlayışımızla sizleri memnun etmekteyiz.

Bu tür servis ihtiyaçlarınızda çağrı merkezlerimizle irtibata geçtiğinizde deneyimli ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler sonucunda ürününüzdeki sıkıntı detaylı olarak kayıt altına alınır.

Seçkin servisimizin uzman teknik personeli belirttiğiniz zamanda verdiğiniz adreste olarak servis ihtiyacınızı en kısamda profesyonelce çözmektedir.

Haftanın her saatinde kesintisiz çalışmaktayız. Geniş servis yelpazesine sahip Demetevler Arçelik servisi %100 müşteri odaklı olarak hizmet sunmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir