Categories: Uncategorized

Cevizlidere Arçelik Servisi

Cevizlidere Arçelik Servisi

Cevizlidere Arçelik Servisi kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet veren , sektörün sevilen , tanınan ve güvenilen firmalarındandır.

Yaptığımız işlerle bölge halkının beğenisini ve takdirini her zaman kazanmayı başardık ve çalışmalarımızı bu doğrultuda tamamladık. Klima kombi şofben ve televizyon gibi dayanıklı tüketim mallarımızın ömrü ortlama olarak 20 yıldır.

Fakat bu sürenin ne kadar olacağı biraz de bizim kullanımlarımıza ve gerekli periyodik bakımları yaptırmamıza bağlıdır.Genellikle kullanıcılarımızın yaptığı hataların başında bakım yaptırmayı ihmal etmek ve yanlış kullanım gelmektedir.

Küçük maliyetlerle yapılacak olan kontroller ve temizlik – ayar işlmleri sizin rahat etmenizi , cihazlarınızı da kısa süreler içinde değiştirerek gereksiz yere masraf etmenizi önler.

Cevizlidere Arçelik servisi işlemlerini yaptırdığınız cihazlarınızın değişen parçasına 1 yıl garanti vermektedir. Uzman kadromuzla tüm sorunlarınızın çözümü için hizmetinizdeyiz.Arayınız.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago