Categories: Uncategorized

Çankaya Arçelik Servisi

Çankaya Arçelik Servisi

Çankaya Arçelik Servisi, Arçelik bakım, onarım, servis hizmetleriyle yanınızda. Geniş hizmet ağı, gezici servis ekipleri ve çağrı merkezleri ile haftanın her günü ve 24 saati servis hizmeti sunan Çankaya Arçelik servisi, kaliteden ödün vermeyen TSE belgelidir.

Tüm Arçelik beyaz eşyalarınıza, garantili hızlı ve kesin çözümlü hizmet verir.

Müşteri memnuniyetini benimseyen ve bunu ilke edinen bir firmadır. Verdikleri işçilik ve yedek parçalara garanti sağlıyor.

Uzman Teknik Ekip

Eğitimli personel ile çalışan Çankaya Arçelik servisi, tüm personeli yeni gelişen teknoloji hakkında da sürekli eğitime tabi tutar.

Uzman personelin pratikliği ve bilgileri sayesinde, cihazınız tamir olduktan sonra yeniden aynı arızayı tekrarlamaz. Tüm beyaz eşya sorunlarınızın uzmanı burada toplandı ve teknik servis hizmeti için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Güvenli ve sınırsız servis hizmeti ayağınıza geliyor.

Günlük iş bitirmede çok iyi olan ekip, arıza konusunda detaylı bilgiyi sizden alarak, yanınıza tam donanımlı gelir. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve haklarını gözeten Çankaya Arçelik servisi ücretsiz servis imkanı sağlar. İşçilik ve tamir de kullanılan yedek parçanın ücretini alır.

Çankaya Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya kullanımı ve arıza belirtileri konusunda sizi bilgilendirerek, bilinçli kullanmanızı sağlar. Beyaz eşya sorunlarınızda başvurmanız gereken en doğru adrestir.

Hız, tecrübe, zamanlama, anlayış, özveri ve teknolojik imkanları bir araya toplayarak,  %100 kaliteli ve garantili hizmet sunuyorlar. Beyaz eşyalarınızın arızalarının tekrarlamasını istiyorsanız bir telefonla, servis hizmeti alabilirsiniz. Kısa sürede kesin çözümlerle memnuniyetiniz garantidir.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago