Bilkent Arçelik Servisi

 

Bilkent Arçelik Bölge Servisi
Bilkent Arçelik Servisi

Bilkent Arçelik Servisi her türlü teknik problemde yanınızda. Arçelik ülkemizde yerli üretim yapan, kaliteli ürünleri ile öne çıkan, yaygın servis ağı ile müşterilerini her koşulda memnun eden sorumlu servis anlayışına sahip kaliteli bir markadır.

Servislerimiz kalite standartlarına sahip olarak çalışmaktadır. Bu sebeple yaptığımız tüm onarımlar yüksek seviyede güvenlik ve dikkatle yapılmaktadır ve en ufak ayrıntı bile gözden kaçırılmaktadır.

Tamir işleri titizlik ve deneyim ister. En ufak bir hatanın sonuçları ağır olabilir.Bu sebeple onarım yaptırmak istediğiniz ürünü teslim etmeden önce acaba doğru kişilere mi teslim ediyorum diye kendinizi sorgulayın.

Bilinçsiz yapılan müdahaleleler cihazı onarmak yerine daha fazla zarar almasına sebep olabilir.Bu yüzden bilinen , güvenilen ve işinin ehli servislerle çalışmanızı tansiye etmekteyiz.Ve işlem sonunda 1 yıllık garanti verilen belgeyi almayı unutmayınız.

Ancak bu sayede ürününüzü ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bilkent Arçelik Servisi 365 gün mesai vererek bu konuda da başarı merdivenlerini hızla çıkmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir