Categories: Uncategorized

Bilkent Arçelik Servisi

Bilkent Arçelik Servisi

Bilkent Arçelik Servisi her türlü teknik problemde yanınızda. Arçelik ülkemizde yerli üretim yapan, kaliteli ürünleri ile öne çıkan, yaygın servis ağı ile müşterilerini her koşulda memnun eden sorumlu servis anlayışına sahip kaliteli bir markadır.

Servislerimiz kalite standartlarına sahip olarak çalışmaktadır. Bu sebeple yaptığımız tüm onarımlar yüksek seviyede güvenlik ve dikkatle yapılmaktadır ve en ufak ayrıntı bile gözden kaçırılmaktadır.

Tamir işleri titizlik ve deneyim ister. En ufak bir hatanın sonuçları ağır olabilir.Bu sebeple onarım yaptırmak istediğiniz ürünü teslim etmeden önce acaba doğru kişilere mi teslim ediyorum diye kendinizi sorgulayın.

Bilinçsiz yapılan müdahaleleler cihazı onarmak yerine daha fazla zarar almasına sebep olabilir.Bu yüzden bilinen , güvenilen ve işinin ehli servislerle çalışmanızı tansiye etmekteyiz.Ve işlem sonunda 1 yıllık garanti verilen belgeyi almayı unutmayınız.

Ancak bu sayede ürününüzü ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bilkent Arçelik Servisi 365 gün mesai vererek bu konuda da başarı merdivenlerini hızla çıkmaktadır.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago