Categories: Uncategorized

Beytepe Arçelik Servisi

Beytepe Arçelik Servisi

Beytepe Arçelik Servisi teknolojiden yararlanan ve çalışmalarını tüm imkanlarını seferber ederek bu doğrultuda gerçekleştiren bir firmadır.

Tamir konusunda bu güne kadar edindiğimiz deneyim ve tecrübeleri teknoloji ile birleştirerek en iyi sonucu almamız tesadüf değildir. Bilinçli yapılan tamiratlar mükemmel sonuçları da beraberinde getirir.

Arçelik amblemi taşıyan tüm ürünlerinize 7/24 servis vererek yaşam standardınızı yükseltiyoruz. Beyaz eşya, klima, şofben ve kombilerinizde yaşayacağınız aksaklıkları uzman personellerimiz vasıtası ile çözüme kavuşturuyoruz.

Beytepe Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombiler piyasaya sonradan girmiştir. Fakat kısa zamanda büyük beğeni kazanarak aşırı talep görmüştür… Cihazınızda kırmızı ışık yanması, su damlatması ,patlamalı ateş alması veya hiç çalışma olmaması gibi durumlarda hemen merkezimizi arayarak randevu alınız.

Kesinlikle cihazınıza kendiniz müdahalede bulunmayın. Bu hareketiniz sonucu ağır olan aksaklıklar ve sorunlar yaşmanıza sebep olabilir..

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago