Balgat Arçelik Servisi

Balgat Arçelik Servisi
Balgat Arçelik Servisi

Ankara il, ilçe ve köylerinde kesintisiz olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Arçelik marka tüm beyaz eşyalara tamir, bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmeti veren Balgat Arçelik servisi müşteri memnuniyetine dayalı olarak çalışır. Tam donanımlı araçlar, seyyar atölye vazifesi görür. Arçelik ürünlerinizin genelini arızasını yerinde giderirken, küçük bir bölümünü teste tâbi tutmak için mecburen atölyeye götürür. Tüm tamir onarım işlemleri, alanında eğitim almış teknisyenler tarafından yapılır.

Arçelik ürünlerinizin bakım ve onarım hizmetleri garantilidir. Arçelik servisleri arasında önemli bir konumu olan Balgat Arçelik servisi, uzman ve tam yetkili bir ekipten oluşur. Arayıp, ürününüzle ilgili şikâyetlerinizi bildirdiğinizde, size en kısa zamanda dönüş yapılır. Uygun ücret imkânları sunan firma, bununla beraber birde kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunuyor.

Arçelik ürün arızalarında, en küçük detayları bile gözden kaçırmayıp, dikkate alan ekip, arızanın geri dönüşünü engelliyor. Verdiği profesyonel ve hızlı hizmet konusunda iddialı olan Balgat Arçelik servisi kaliteli, prensipli ve kesin çözüm odaklı çalışır. Arızaların kesin olarak çözüldüğünden emin olmak için, detaylı bir kontrolden geçirir ve ürününüzü sıfır arıza ile size teslim eder. Müşteri memnuniyeti ve ürün güvenliği garantidir.

Verdikleri hizmet sonrasında arkalarında bıraktıkları, mutlu bir gülümseme ve gönülden gelen memnuniyet duygusu ile yolcu edilişleri, en büyük sermaye ve kazançlarıdır. Sorunsuz çözüm ve sınırsız hizmet, sadece bir telefon uzaklığında.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir