Bağlıca Arçelik Servisi

Arçelik Servis Bağlıca
Bağlıca Arçelik Servisi

Bağlıca Arçelik Servisi Bağlıca sakinlerinin hizmetinde. Bağlıca , Ankara ilimizin yeni gelişen güzide semtlerindendir…

Bağlıca Arçelik Servisi olarak bu bölgenin beyaz eşya , klima , şofben, televizyon ve hidrofor sisitemlerinin bakım ve onarımlarını yapmaktayız..

Kurmuş olduğumuz mobil ekiplerimiz vasıtası ile her türlü arızalarınıza anında müdahale edebilme kabiliyetine sahibiz. Gerek atölyemizde gerekse saha elemanlarımızla sorunlarınızı kat-i olarak çözüp sizlere konforlu yaşam sağlayan ürünlerinizi tekrar ve kaldığınız yerden kullanma imkanı tanıyoruz.

İşlerinde başarılı  kalifiye teknisyenlerimizle gerek bakım , gerekse tamir ve onarım işlerinizi büyük bir titizlik içinde yürüterek  arızalarınızı bir daha aynı yerden tekrarlanmamak üzere sonlandırıyoruz.

Çamaşır makinenizin su kaçırması veya bulaşık makinenizin iyi yıkamaması hatta klima arıza ve bakımlarınızda bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Öncelikle telefon desteği sunan merkez şube elemanlarımız eğer bunda başarılı olamazlarsa adresinize gelerek işleminizi en kısa süreçte sonlandırmaktadır.

Ayrıcalıklı servis hizmetlerimizden siz de faydalanmak isterseniz randevu almak için telefon açabilir veya mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.Sizlere hizmet etmekten sonsuz mutluluk duyacağız…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir