Ayrancı Arçelik Servisi

 

Ayrancı Arçelik Bölge Servisi
Ayrancı Arçelik Servisi

Ayrancı Arçelik Servisi işinde gösterdiği başarılı çalışmaları ile öne çıkan , prensiplerinden asla taviz vermeyen , ilkelerine bağlı , ekonomik ve dürüst çalışma odaklı seçkin bir servistir.

Beyaz eşya, kombi, klima ve televizyon gibi cihazlarınızın onarımını yüksek standartlı çalışmalar ile gerçekleştiren işletmemiz tamamı ile seçkin ve eğitimli  personellerden kurulu bir işletmedir.

Yeterlilik belgesi olmayan ve sertifikasız eleman çalıştırmayarak tamir işlemlerinizi şansa bırakmamaktayız.

Böylelikle uzman ellerde onarım gören cihazlarınız ilk günkü çalışma şekillerine kavuşarak yüksek performans gösterebilmektedir.

Başta Ayrancı bölgesi olmak üzere Çankaya’nın tamamına ve hatta Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet verebilme kapasitesine sahip olan firmamız eşsiz yedek parça stoğu ile ve tam donanımlı araçları ile sizlere hiç zaman kaybı yaşatmadan servis hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Günümüzde 10 dakikanın bile kıymetli bir zaman dilimi olduğunu düşünürsek işimizdeki hızın önemini daha iyi kavrayabilirsiniz. Mesaj yolu ile veya arayarak ulaşabileceğiniz personellerimiz kaydınızı alabilmek için hazır beklemektedir. Lütfen arayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir