Categories: Uncategorized

Ayrancı Arçelik Servisi

Ayrancı Arçelik Servisi

Ayrancı Arçelik Servisi işinde gösterdiği başarılı çalışmaları ile öne çıkan , prensiplerinden asla taviz vermeyen , ilkelerine bağlı , ekonomik ve dürüst çalışma odaklı seçkin bir servistir.

Beyaz eşya, kombi, klima ve televizyon gibi cihazlarınızın onarımını yüksek standartlı çalışmalar ile gerçekleştiren işletmemiz tamamı ile seçkin ve eğitimli  personellerden kurulu bir işletmedir.

Yeterlilik belgesi olmayan ve sertifikasız eleman çalıştırmayarak tamir işlemlerinizi şansa bırakmamaktayız.

Böylelikle uzman ellerde onarım gören cihazlarınız ilk günkü çalışma şekillerine kavuşarak yüksek performans gösterebilmektedir.

Başta Ayrancı bölgesi olmak üzere Çankaya’nın tamamına ve hatta Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet verebilme kapasitesine sahip olan firmamız eşsiz yedek parça stoğu ile ve tam donanımlı araçları ile sizlere hiç zaman kaybı yaşatmadan servis hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Günümüzde 10 dakikanın bile kıymetli bir zaman dilimi olduğunu düşünürsek işimizdeki hızın önemini daha iyi kavrayabilirsiniz. Mesaj yolu ile veya arayarak ulaşabileceğiniz personellerimiz kaydınızı alabilmek için hazır beklemektedir. Lütfen arayınız.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago