Categories: Uncategorized

ANKARA ARÇELİK BÖLGE SERVİSİ

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile Arçelik markalı çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır kurutma makinası arızalarınızda profesyonel servis hizmetleri sunmaktayız.

Konusunda gerekli donanıma ve eğitime sahip teknisyenlerimizle tüm beyaz eşya arızalarınız için teknik destek vermeye hazırız.

Kullanacağımız yedek parçalar orijinal olmakla beraber tam 1 yıl servis bünyemizde garantimiz altındadır.

Ankara Arçelik Servisi olarak Servis merkezimizi arayarak alacağınız randevunun neticesinde servis elemanlarımız mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşarak sorunlu, arıza açmış olan cihazınzın tamir işlemini gerçekleştirecektir.

Güler yüzlü ve eksiksiz servis hizmetimizden yaralanmak için lütfen arıza kayıt  yetkili personelimizden  randevu alınız.

Ankara Arçelik Klima Servisi

Ankara Arçelik Klima Servisi

Ankara Arçelik Klima Servisi olarak Ankaranın tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız.

Sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan Arçelik Klimalarınızın arıza, bakım , montaj ve demontaj işlerini itina ile ve profesyonel olarak yapmaktayız.

İşinin ehli olmayan , eğitimsiz ve donanımsız ve kim olduğu belli olmayan kişilere cihazınızı ve sağlığınızı teslim etmeyiniz.

Klima bakımı montajı  demontajı ve arıza giderme işlemleri uzmanlık isteyen bir iştir..Onun için bu tür sorunlarınızda hemen servisimizi arayarak bizimle iletişime geçiniz.

Alacağınız randevunun neticesinde cihazınızın her türlü sorunu için teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. Klimalarınızın bakımını yılda 1 defa yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bakımsız klimalar adeta mikrop saçmaktadır.

Cihazınızın filitrelerinde ve üfleme kanallarında üreyen mikroplar eğer bakımyapılmazsa cihazın çalışması ile birlikte ortama yayılacaktır.

Solunun yoluyla bünyemize alacağımız bu mikroplar bir çok sağlık sorunlarına yol açacaktır. Klima hastalığı (Lejyoner hastalığı)  denilen bu olumsuz durum sağlığımızı kötü yönde etkileyecektir.

Sonu ciger rahatsızlığına kadar giden bu durum hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca Kronik yorgunlık, göz kızarıklığı ve sulanması, sürekli hapşırma bu rahatsızlıkların bazılarıdır. Bu sorunları yaşamamanız için mutlaka kullanım öncesi cihazınızın bakımı ve ilaçlama işlemini yaptırınız.

Ayrıca bakım harıcinde, kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın nakil, montaj ve demontaj işlerini de yapmaktayız.

Yerini değiştirmek istediğiniz, taşınırken sökülüp nakledilmesini istediğiniz veya sadece sökülüp kullanmak istemediğiniz klimalarınızın da demontaj – montaj işlerinizi uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz.

Unutmayın , Ankara Arçelik Servisi tarafından işinin ehli personele söktüreceğiniz klimalarınızı taktırırken çok fazla masraf etmenize gerek kalmaz..Ama acemi bir kişininin sökeceği klima zarar görebilir.

Sökme esmasında cihazda kırılma çatlama,borularda bükülme vs. yaşayabilirsiniz. Bu da size ekstra masraf çıkartır. Firmanızı arayarak, bu işlemlerden, titizlikle yapacağımız çalışma neticesinde, sorunsuz yararlanabilirsiniz…

Klima arıza tamirat ve onarım işleriniz için de Arçelik Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Çalışmayan, sorun açan, yeterli verim alamadığınız cihazlarınız için bizimle iletişime geçerek tamiratınızı yaptırabilirsiniz.

Ankara Arçelik Kombi Servisi

Ankara Arçelik Kombi Servisi 24 saat görev yaparak sizleri mağduriyetlerinizden hemen kurtarmaktadır. Bireysel ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan en önemli cihazların başında Kombi cihazları gelmektedir.

Kullanım kolaylığı ile en verimli ısınma ve sıcak su sağlayısı cihaz olan kombilerimiz  zaman zaman ve bazı sebeplerden dolayız arıza açabilir. Endişelenmeyin.

Servisimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Servisimize bırakacağınız arıza kaydınızın uzman ekiplerimize ulaşması neticesinde en kısa sürede adresinize ulaşacak olan teknik servis personelimiz cihazınıza en doğru müdahaleyi yaparak ürünü çalışır duruma getirecektir.

Kullanılan orijinal parçalar 1 yıl servisimiz garantisindedir. Her türlü kombi arızanız için servisimizin mükemmel hizmetlerinden yaralanabilirsiniz.

Ayrıca kombilerinizin bakım hizmetini de Ankara Arçelik Servisi nden karşılayabilirsiniz. Unutmayın, bakımı yapılamayan kombilerinizin ömrü kısa olur.

Ayrıca kullanım esnasında çok fazla gaz haracayarak bütcenizi olumsuz etkilemektedir.

En önemlisi de bakımsız kombiler sağlığınızı etkileyen kazalara yol açabilir. Bu tür hoş olmayan durumlarla karşılaşmamak için lütfen servisimizi arayarak servis hizmetimizden faydalanınız…

Ankara Arçelik Şofben Servisi

Sıcak su ihtiyacımızı en kolay yoldan ve ekonomik karşılayabileceğimiz cihazların başında gelir şofbenlerimiz.

Ankara Arçelik Servisi adı altında servis hizmeti sunan firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere en doğru hizmeti vermektedir.

Tüm şofben arızalarınızın onarımı için Ankara Arçelik Servisi isimli teknik servisimizi arayarak bizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Eğitimli uzman personelimiz sorununuzun çözümü için sürekli destek vermektedir.

Bir evin en önemli ihtiyaçlarının başında gelen şofbenlerinizin arıza ve bakım işlemleri için lütfen bizimle irtibata geçerek randevu alınız.

Ankara Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Televizyon Servisi adı altında uzun yılların tecrübesi ve birikimi ile Arçelik markalı televizyonlarınızın arıza ve tamir işlerini Ankara nın tüm semtlerinde sunuyoruz.

Plazma, tüplü, led, ve lcd cihazlarınızın onarımını itina ile yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Arızalı ve sorun açan cihazlarınızın onarımı için servisimizden haftanın tüm günleri hizmet alabilirsiniz.

Pazar günleri de Ankara Arçelik Servisi olarak bünyemizde bulunan nöbetci ekiplerimiz vasıtası ile arızalarınıza anında müdahale ederek sizi televizyon izleme keyfinizden mahrum birakmıyoruz.

Genelde yerinde gerçekleştirdiğimiz tamirat hizmetlerini bazı özel durumlarda atölyemizde yapmamız gerekebiliyor.

Bu gibi durumda atolyemize alınan cihazınız mümkün olan en kısa sürede onarılarak tekrar size teslim edilmektedir.Teslimatı yapan personelimiz kurulumu da yaparak eksiksiz olarak cihazı teslim eder…

Arçelik yerli üretimde kaliteyi en üst seviyede tutarak rakipleriyle kendi piyasasında rekabet halindedir. Gün içindeki mesai saatlerinde ve cumartesi gerek montaj gerekse arıza bildirimleri güler yüzlü ve profesyonel müşteri temsilcileriyle görüşülerek istenilen gün saat dilimleri için Ankara Arçelik servisi hizmeti sağlanabilmektedir.

Ürünlerin kurulumunda servis personeli firma tanıtım kartını göstererek makinelerin uygun yere montajını yapar. Müşterinin istemiş olduğu alanlarda nem ve duvar mesafesi hava akımı için uygun olmadığında, firma yetkililerince uzun süreli kullanıma müsait alanlara yapılır.

Ankara Arçelik Beyaz eşya Arıza Servisi

Servis dışında başka firmaların yaptığı montajlarda garanti imzalama ve başlatma yetkisi olmadığından herhangi bir mağduriyette ürünlerdeki garanti kapsamındaki arızalar veya değişim olasılığında ücret talep edilir. Arıza ve bakımlar için firma yetkilileri konusunda uzman ekiplerle çalıştığından, birtakım problemleri yerinde hallederken, tamiri mümkün olmayanları, bakım için servis alanına veya fabrikaya gönderir.

  • Arçelik Şofben Servisi
  • Arçelik Klima Bakım Montaj Arıza Servisi
  • Arçelik Kombi Periyodik Bakım Ve Arıza Servisi
admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her türlü donanıma sahip olarak işinde…

3 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima şofben ve kombi gibi dayanıklı…

3 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden asla ödün vermeyen, kaliteli bir…

3 sene ago

Akdere Arçelik Servisi

  Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için de sizlere…

3 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon gibi…

3 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon gibi elektronik eşyalarınızın da her…

4 sene ago