Akdere Arçelik Servisi

 

Akdere Arçelik Bölge Servisi
Akdere Arçelik Servisi

Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için de sizlere desteğini eksiksiz sunmaktadır. Beyaz eşya , klima , kombi ve şofben tamiri  ile televizyon arıza ve montaj işleriniz için de servisimizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Yaklaşık 30 sene önce ülkemizde kullanılmaya başlanan doğal gaz ile birlikte kombiler de evlerimizin baş köşesindeki yerini almıştır.

Ancak bozulduğu zamanlarda hayatımızda teşkil ettikleri yeri ve önemi anladığımız bu cihazlar yaşantımızın akışını olumlu yönde etkilemektedir.

Kombi ve şofben gibi doğal gaz ile çalışan cihazlarımızın su damlatması , gaz kaçırması, aşırı sesli çalışması, patlamalı yanması, dış gövdesinin fazla ısınması veya muslukları açtığımızda peteklerin de ısınması gibi sorunlar oluştuğunda hiç vakit kaybetmeden servisi aramanız faydanıza olacaktır.

Öncelikle yapmanız gereken şey sigortanın şalterini indirerek enerji girişini engellemek, sonrasında da doğalgaz ve su vanalarını kapatmak olmalıdır.Akabinde servisimizden gelecek olan personellerimiz sorunun kaynağına inerek sizi olumsuz durumdan kurtaracaktır. Çağrı merkezlerimiz beyaz eşya, klima, televizyon, kombi ve diğer Arçelik markalı ürünlerinizin tamiri konusunda sizlere hizmet etmek için hazır bulunmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir