Categories: Uncategorized

Akdere Arçelik Servisi

Akdere Arçelik Servisi

Akdere Arçelik Servisi sadece bakım onarım ve montaj  alanlarında hizmet vermemektedir , tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için de sizlere desteğini eksiksiz sunmaktadır. Ankara Arçelik Bölge Servisi altında Beyaz eşya , klima , kombi ve şofben tamiri  ile televizyon arıza ve montaj işleriniz için de servisimizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Yaklaşık 30 sene önce ülkemizde kullanılmaya başlanan doğal gaz ile birlikte kombiler de evlerimizin baş köşesindeki yerini almıştır.

Ancak bozulduğu zamanlarda hayatımızda teşkil ettikleri yeri ve önemi anladığımız bu cihazlar yaşantımızın akışını olumlu yönde etkilemektedir.

Kombi ve şofben gibi doğal gaz ile çalışan cihazlarımızın su damlatması , gaz kaçırması, aşırı sesli çalışması, patlamalı yanması, dış gövdesinin fazla ısınması veya muslukları açtığımızda peteklerin de ısınması gibi sorunlar oluştuğunda hiç vakit kaybetmeden servisi aramanız faydanıza olacaktır.

Öncelikle yapmanız gereken şey sigortanın şalterini indirerek enerji girişini engellemek, sonrasında da doğalgaz ve su vanalarını kapatmak olmalıdır.Akabinde servisimizden gelecek olan personellerimiz sorunun kaynağına inerek sizi olumsuz durumdan kurtaracaktır. Çağrı merkezlerimiz beyaz eşya, klima, televizyon, kombi ve diğer Arçelik markalı ürünlerinizin tamiri konusunda sizlere hizmet etmek için hazır bulunmaktadır.

admin

Recent Posts

Demirlibahçe Arçelik Servisi

  Demirlibahçe Arçelik Servisi, Ankara Arçelik Servisi altında faaliyet göstermektedir. Hizmette sınır tanımamak için her…

5 sene ago

Ostim Arçelik Servisi

  Ostim Arçelik Servisi bölgenin en eski işletmelerindendir. Çamaşır makinesi buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, klima…

5 sene ago

Öveçler Arçelik Servisi

  Öveçler Arçelik Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz, teknik donanıma sahip, profesyonel çalışan, ilkelerinden…

5 sene ago

Karapürçek Arçelik Servisi

  Karapürçek Arçelik Servisi başarılı ve kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek beyaz eşya,…

5 sene ago

Ufuktepe Arçelik Servisi

  Ufuktepe Arçelik Servisi sadece beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için çalışmıyor, klima, şofben, televizyon…

5 sene ago

Türközü Arçelik Servisi

  Türközü Arçelik Servisi kombi ve şofbenlerinize de üstün nitelikli servis hizmeti vermektedir. Türközü Arçelik…

5 sene ago