Abidinpaşa Arçelik Servisi

 

Abidinpaşa Arçelik Bölge Servisi
Abidinpaşa Arçelik Servisi

Abidinpaşa Arçelik Servisi yapmış olduğu servis hizmetleri ile bölge halkının büyük beğenisini kazanmış , yenilikci bir firmadır.

Marka olarak kendisini ispatlamış olan Arçelik yapmış olduğu Ar – Ge çalışmaları ile de hayatımıza büyük yenilikler ve kolaylıklar getirmeye devam etmektedir.

Ürünlerindeki kalite ve uygun fiyat satış rakamlarını da etkileyerek sürekli üst sıralarda yer bulmasını sağlamıştır.

Biz de Abidinpaşa Arçelik Servisi olarak markanın tamir bakım ve onarım işlerini yürütmekteyiz.Beyaz eşya , klima , kombi ve televizyon gibi cihazlarınızın arızlanması durumunda hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz.

Eğitimli ve profesyonel kadromuz en kısa zaman dilimizde sizlerle irtibata geçerek arızalarınıza hemen müdahale edecektir.

1 yıl garantili onarımlarımız ile sizleri ve ürünü garanti altına alarak büyük rahatlık getiren işletmemiz eşsiz yedek parça stoğu ile de rakiplerine her zaman fark atmayı başarmıştır.

Çağrı merkezlerimiz aracılığı ile bizlere günün her saati ulaşabilir ve kayıt bırakabilirsiniz .Pazar günleri ve mesai saatleri dışında da çalışarak sizlerin mağduriyetini gidermek için ugraşan ekiplerimiz her zaman yüzünüzü güldürme gayreti içindedir…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir